Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.5.2010 se v chovatelské stanici z Třebaňského údolí narodil pejsek JASMÍN Z TŘEBAŇSKÉHO ÚDOLÍ
Obrazekfence CH.Clíviji z TřebaňskéhoObrazek údolí a  tatínek Jorik Bílpark /děděček- CACAO de Valle Naranco nyní žije v Polsku/

Pejsek porodní váhy 131 gr.Na svět se přihlásil krásným silným křikem.

Dnes je 2.6. a Jasmínek stále nekouká. Jeho váha Obrazekje dnes 370, je to krásný pejsek.

Tady je foto tatínka Jorik Bílpark. Krásný zlatý pejsek, jsem jeho první odchov a moc jsem se povedl s maminkou šampiónkou 2 zemí a na výstavě světa v r.2009 se ve třídě vítězů dostala na V4.První byla Japonka!!!

Obrazek

 

ObrazekCo nám říkáte??? Skoro celý dědeček, pouze chlupatý budu po tatínkovi a mamince.   Musím Vám napsat, že dnes jsem poprvé oteřel očíčka. Dnes je 4.6. a koukám na ten svět co se kolem děje.

Jasmínek je již velký kluk psí. Jsou mu 3 týdny a začíná používat své vlastní nožičky k přemístnění v bedně.

Když je chvilinku bez maminky, Obrazektak umí tak hrozně křičet, že se rozštěkají všichni pejsci doma. Dnes jsem ho vzala také chvilinku na dvoreček, abych ho nafotila. Bude z něho moc krásný výstavní pejsek.

Tak co říkáte??? To jsem krásný psí kluk!!!!

ObrazekMam již 4 týdny a běhám paničce po bytě jako rychlík, jsem opravdu moc podařený pejsek. Jako jeden z mála jsem začal již i štěkat, když se mi něco nelíbí. Jsem uštěkaný po mamince. Nejraději si hraji s uzlem a zvonícím míčkem. Jsem překrásně osrstěný, to Obrazekbude kožich až budu velký!!!

Již si užívám také sluníčka na dvorečku. Mam tam krásnou růžovou ohrádku a s maminkou přes den jsem na travičce. Brzy pujdu na první očkování a čipování. To asi bude trochu bolet!!!

ObrazekTak Vám musím napsat jaké to bylo!!! Pan doktor byl pěkný cvalík, dal mi nejdříve injekci, to jsem skoro ani nezaznamenal, ale jak mi napíchl něco pod kůži, to jsem ale zaječel a bylo to hotové!!!

Již mam svuj čip- to je jako s PP občanský průkaz!!! a od pátku 16.7. jsem připravený na cestu Obrazekdo světa!!! Již se mi to krátí.

Tak co mi říkáte??? To jsem ale krásný fešák .

Běhám po dvorečku sice občas, ale moc rád!!! Sluníčko mam také rád a když jsem utahaný, tak mi je opravdu jedno, kde to své tělíčko položím.

Dne 8.8. byl velice slavný den, přij se k nám podívat Obrazekmuj nový páníček s paničkou. Krásně se se mnou pomazlili, já je opusinkoval, to bylo lásky!!! Již se na ně těším, až si spolu budeme hrát. Přijedou si pro mě 3.9. až mi připraví muj nový domov. Domluvili si to s mojí pův.paničkou, že občas zase vrátím zpět do Obrazeksvé velké smečky,abych na ně nezapomněl. Asi mi tam bude od kamarádu trochu smutno, ale já si určitě zvyknu.

Tak a již se to blíží: zítra je 3.9. a pro našeho miláčka si přijedou nový páníčkové.Jasmínek již umí chodit na vodítku a hrozně rád se pere s maminkou, ta si myslí, že ho musí stále vychovávat. Panička již všechno připravuje, ale brzy se zase vrátím zpět. V říjnu budu opět na týden zpátky u maminky!!! 

Bohužel  Jasmínek k nám na návštěvu nepřijel. Páníčkové měli 10.10. svatbu a dostala se k nám zpráva, že se stěhují., tak snad se nám někdy zvou, budeme se těšit!!!

p1010945p--6-.jpgMáme zprávičku o Jasmínkovi a také přidáme fotečky z nového domova. Již je to velký psí kluk a páníčkové ho maji moc rádi. Vybarvil se celý po tatínkovi, vždy´t posuďte sami.

To je fešák! A jak se to krásně spinká s pejskem a botičkou na předložce!!!

Jasmínek je s páníčkami přestěhovaný v novém bytě a v této zimě mu opatřili krásné ponožtičky. a že mu opravdu moc sluší.p1010947.jpg

Vkládám Vám sem odkaz, kde si můžete prohlédnout Jasmínka v novém domově u svých páníčků. zde má svůj fotoalbum http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1633667400858.2091547.1211853938#!/media/set/?set=a.1633667400858.2091547.1211853938&closeTheater=1  

 

 .